Duben 2013

Patla a Matla - všechno jinak

19. dubna 2013 v 18:04 | S.L.M.
Takže jsem se ještě rozhodla, že bude jiná "kniha" o Patlovi a Matlovi. Bude podobná tě staré, vlastně to bude i stejný děj, jen co si pamatuju, a to proto, že jsem si uvědomila, že vás musím seznám mit s dějem v první "knize", protože byste nepochopili děj v druhé "knize".
To ovšem bude muset počkat, protože jsem si slíbila, že se budu trochu víc věnovat učení, a proto Patla a Matla (první "kniha") vyjde už dneska, protože je pátek..:D
Takže znovu krásně počtení vám přeje Sašetka..:)

Příběhy z floridy

18. dubna 2013 v 17:10 | I.L.S.
Jako Sašetka i já budu přidávat novou "knihu" příběhy z floridy:
Aligátor Gladiátor
Pelikán Fór
a Dannielská pláž

Patla a Matla - seznámení

18. dubna 2013 v 8:57 | S.L.M.
Patla a Matla je (bude) kniha, která vznikla - jak si asi každý domyslí - z Pata a Mata. Zatím jsou knuhy dvě, ovšem ta první je někde doma, a nemůžu ji najít. A jelikož to původně měla být jen jedna kniha, rozhodla jsem se, že začnu psát další, na náhradu té staré. Jsou napsaně první 3 kapitoly, a kousek 4., ale jen na papíře. Už zítra se můžete těšit na 1. kapitolu této šíleně a zábavné knihy.
A už je také na čase, vysvětlit vám můj postup při tvorbě: ve škole píšu na papír, doma přepisuju na blog.cz - jednoduché.
Takže jak jsem řekla, již zítra vyde 1. kapitola z knihy Patla a Matla. Krásné počtení přeje Sašetka..;)

Trundlův poslední výdech - část 2. Poslední naděje

11. dubna 2013 v 19:34 | S.L.M.
Trundle si uvědomil, že se řítí do stromu a během poslední sekundy si ještě uvědomil, že k jeho poslednímu výdechu zbývá už jen ta jediná sekunda... ale neměl pravdu...


Trundlův poslední výdech - část 1. Jako obvykle

9. dubna 2013 v 20:33 | S.L.M.
Trundle jako každý čtvrtek nasedl do svého letadla. Bylo to krásné, malé, žluté roztomilé letadýlko, ale problém byl v tom, že nelétalo.
Ale tenhle den bylo něco zvláštního - všechno si Trundlovi dařilo a tak si řekl, že by i letadlo mohlo létat, i když to zkouší už třetí den a pokaždé si myslel, že už by to mohlo létat - ano, správně, nelétal každý čtvrtek létal každý den.

Příběh tučňáka Tweeka - kapitola 3 - Heuréka!

4. dubna 2013 v 11:39 | S.L.M.
V obýváku seděla celá rodina Williamsových a přemýšleli, jestli se dá dělat i něco jiého. Byl tam i Ethan, který se už vzpamatoval.
Tweek měl už dlouhou dobu v hlavě takový nápad, ale nevěděl, jestli když vysloví to přirovnání, to děda nebo táta nezatrhne. Ale přemýšlel, jestli to nemá alespoň zkusit, když ten nápad je tak skvělý.
Po pěti miutách dumání se tedy rozhodl, že to řekne. "Mohli bysme třeba doplout do jejich země na nějaké lodi, něco jako Titanic."

Frrrnk do Ameriky!

4. dubna 2013 v 10:13 | S.L.M.
No, takže moje kamarádka/druhá adminka je v Americe. To ale bude ve škole nuda... neříkám, že s ostatníma holkama neni legrace, ale všechny nmusí přiznat, že iza je prostě... no, to se nedán popsat... prostě teď většinou o přestávkách nemám co dělat...XDDDDDDD ;)

Kapustňáci - Manatees

1. dubna 2013 v 20:28 | I.L.S.
Když už jsem psala o Kennedyho centru, napadlo mě napsat o dalších místech na Floridě, a nejen místech, ale i o zvířatech a rostlinách. Jelikož se mi snad splní sen, plavat s kapustňáky, padla volba právě na ně.

Kennedy space center

1. dubna 2013 v 19:56 | I.L.S.
Za nedlouho odlétáme na floridu, takže přišel nápad, napsat něco o ní. První co mě napadlo, bylo Kennedy space center a tak tady máte malý článek :)