Patla a Matla - jak to doopravdy bylo - kapitola 4.

19. prosince 2013 v 18:46 | S.L.M. |  Patla a Matla

NEZTREFENÁ BRANKA


Je tma a vezduchu je cítit noční ožraly a pedofily. A právě tuhle noc se jde Hovado schovat do keře na fotbalovém hřišti, aby překvapil náhodného kolemjdoucího - tím náhodným kolemjdoucím se samozřejmě myslí proto vybraný hošánek jménem Kretén Volský Voko. Čeká, z keříku vychází modré světlo z mobilu. To značilo, že je Hovado velice nenápadný.Kdysi i on sám patřil mezi pedofily, ale už je to deset let, dávno to nechal plavat. Najednou uslyší kroky, a zhasne mobil a číhá. Číhá dál na známou oběť a když už se mu zdá, že je dost blízko, hop! Vyskočí z keře a začne Kreténa líbat. Z něj vychází tlumené pištění.
Ale dál než do kalhot se Kreténovi nedostal, protože mu do očí posvítilo světlo z čelovky a on si vzpoměl, že Patla s Matlou a Tupec s Kreténem tu dnes mají hrát večerní fotbal. Zároveň si všimnul, že Kretén stojí vedle Patly, který mu před chvílí svítil baterkou do obličeje, a proto Hovado neviděl, že místo Kreténovi sundával kalhoty Štětce, která se šla podívat na ten večerní zápas.
Když se všichni vzpamatovali, Kretén se naštval a zakřičel: "No tohle?! Že se nestydíš, znásilňovat předemnou mojí vlastní sestru! To si ještě vyříkáme!" zuřil.
"Ježiš," řekl skoro neslyšně Ovád, "Ne, počkej, já ti to vysvětlím. Hned a tady!" I když to znělo odhodlaně a odvážně, Kretén vypadal, jakoby si toho nevšimnul a odcházel bezeslova domů. Teda aspoň Hovado si myslel, že jde Kretén domů. A proto se za ním začal šourat a dolézat. Taky něco nesrozumitelně mumlal; nejspíš se Kreténovi omlouval.
Ostatní se za nimi dlouho koukali, dokud jim nezmizeli z dohledu a potom se otočili a spatřili Štětku, jak potichu našlapuje na pečlivě upravený trávník a nese boty v ruce. Ucítila jejich pohled na zádech a otočila se.
"Tak hele, tohle musí zůstat v tajnosti, Tupče, slyšíš? Vy všichni!" varovala je.
"My to fakt nikde neřeknem, slibujeme, všichni s kterýma se bavíme tu byli, snad kromě Haranta, kterej je do tebe tak zamilovanej a pořád na tebe zírá, a proto sem nešel, aby na tebe nezíral a ty na to nepřišla. Pak jsou tu možná ještě dva nebo tři lidi, kterým se líbíš a až jim to povím, tak budou litovat, že tu nebyli, aby tě viděli bez kalhot, protože máš tak úžasnou postavu, skoro jako Kelly Bundová, možná ještě lepší-" Tupec už radši nepokračoval, když si všimnul, že na něm všichni zírají. Nevěděl, jestli má dělat, jakoby nic, nebo se omluvit, a tak radši zvolil první možnost a řekl co nejneutrálněji uměl: "Nechceš doprovodit domů?"
Štětka si řekla, že se chytne hry a bude také dělat jakoby nic. "Tak dobře, budu ráda - Bude," řekla a potom oznámila Patlovi s Matlou, že na ten večerní fotbal zůstali sami, takže to nebude stát za to, ale jestli jsou tak blbý, ať si tady klidně kopou.

Tupec se Štětkou to k jejímu domu vzali podvědomě oklikou, aby spolu mohli být co nejdéle, to ovšem ještě nevěděli, že to oba chtějí. A tak si jen nezávazně povídali. Sice to moc nezávazné nebylo, ale říkejme tomu tak.
"Kolik už jsi měla kluků?" ptal se Tupec.
"Kolik ty?" zaptala se na oplátku Štětka, ale než stačil Tupec něco namítnout, dodala: "Ne, dělám si srandu. kolik jsem měla kluků? Řekněme, že hodně."
"A co teď? Máš nějakýho?"
"Hele, co si myslíš? Že bych chodila s někým ze třídy? Tak se na to podívej: Kretén je teplej, to ví všichni, i když si on sám myslí, že to nikdo neví, a proto se tuhle oblizoval s nějakou holkou před školou, při čemž nebyl tak nenápadnej, jak si myslel. Ichtyl je... jak to říct... Ichtyl je prostě ichtyl a Harant je moc chytrej.Pořád mluví a nějaký maturitě! Pche! Kdo o tom kdy slyšel?! No, každopádně abych to shrnula, v posteli stojí za prd a kdybych s nima měla chodit, asi bych se zbláznila."
"Počkej, ty jsi s nima spala? Se všema? Hustý, líbí se ti někdo z nich?"
"Jo, někdo se mi líbí, ale zatím jsem s ním nespala. A navíc bys mu to řek."
"No neřek, mě to vlastně ani mezajímá, jenom jsem se tak zeptal... Já vím! Je to Kretén!"
"Pff... nezapomněls? Je teplej!"
"Dobře, tak je to Harant!"
"Maturita!"
"Ichtyl!"
"Ichtyl je ichtyl! Mhmm... Tak, já jsem doma."
"Tak koho miluješ? Slibuju, nikomu to neřeknu!"
Přišli k brance domu Scvrnklsových, Tupec ji otevřel a pobídl Štětku rukou, aby vešla. Ta branku ale zavřela, uchopila Tupcův obličej do dlaní a políbila ho. Tupec si to nechal líbit a po chvíli Štětčiny polibky začal oplácet.
Po době určené jenom jejich spokojenému mručení, vzdychání a udýchaných přestávek se ze dveří do tmy vynořil Štětčin tatík. "Štětko Scvrnklsová! Co to vidím?!" zařval hlasem trhajícím ušní bubínky, a když Tupce Štětka naposledy před otcem na protest políbila, už to ten cholerik nevydržel a začal dělat z komára velblouda.

Napíšu knihu o svém životě, pomyslel si Tupec cestou domů, bude se jmenovat "Ve spárech hrůzovlády", myslím že vzhledem k tomu, co se mi právě stalo, ten název nikdo nezapře. Hned vysvětlím, Tupec totiž pávě dostal nakládačku, ale není schopen si to přiznat. Vy vlastně nevíte, co se stlo. No, bylo to něják takhle:

Když šel Tupec ke své ville, měl zrovna namířeno ke Kreténovu domečku, aby se ujistil, že mezi Hovadem a Kreténem už je to vyžehlené. Měl štěstí, protože zrovna potkal Hovada, kterému z té dálky nebylo dost dobře rozumět, zato ale bylo velmi zřetelné, že si buší pěstí do dlaně. A protože víte, že Tupec dostal namláceno, dokážete si představit, co se dělo pak. Ale jistě si také dokážete představit, jak muselo být Tupcovi, když ho přepral gay.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama