Patla a Matla - Vánoční speciál 3.

28. prosince 2013 v 16:55 | S.L.M. |  Patla a Matla
DRUHÝ SVÁTEK VÁNOČNÍ

"Ale že se to letos vydařilo, co?" povídal si sám pro sebe Patla. Vlastně ani nečekal, že mu někdo odpoví, ale stalo se: "To jo, a i ty jsi určitě rád, i když jsi s námi ten večer nejel, viď?" zeptal se ho Tupec. Patla mu nemusel odpovídat, Tupec věděl že je z toho saxofónu nadšený, byl by mu koupil něco lepšího, třeba rybářský prut, protože Patla pořád nadával, že tenhle nic nevydrží, ale v ostatních obchodech měli zavřeno.
Od Štědrého dne bylo zvykem, že Štětka si do jejich domu může vstoupit, kdy se jí zachce, a zachtělo se jí právě teď.
"Tyjo, už jste viděli ty voloviny, co mi nechali Ichtyl, Harant a J.P.T. před dveřma, abych s nima začala chodit?" říkala zrovna.
"J.P.T.? Kdo je J.P.T.?" Zeptal se Tupec.
"Nevím, stejně jsou mi všichni tři ukradený."
"Hmm..." souhlasil Tupec. "Možná... Jack... Pendrek... Tlachal? He?"
Štětka nasadila pochybovačný výraz, zabodla oči do země a pak se usmála a řekla: "No, to asi ne."
"Já vím, jenom mě to napadlo," vymlouval se Tupec.
"Nechte toho a pojďte se sem podívat!" zavlolal najednou Patla. "Matla nám tu nechal dárkovej koš a je plnej ovoce a zeleniny! Ne, dělal jsem si srandu, jsou tam takový ty hovadiny, co posílá každej rok," zasmál se vlastnímu vtipu, který by kokmukoli jinému nikdy vtipný nepřipadal.
"Mě je jedno, co posílá, aspoň že si vzpoměl, i když Vánoce nemá rád. Ale těší se na Silvestra, jako každej rok se ožere v tom baru na náměstí a my letos už taky, co?" dloubnul Štětku do ramene. Je přece jasné, že v Debilově vám začnou nalévat, sotva dosáhnete patnácti. Ale je to tajemství mladistvých a barmanů. A pokud si Tupec dobře vzpomíná, Kretén chce být barmanem v gay-baru v Plínkově. Každý rok mu drží palce.
Štětka na Tupce mrkla, Patlovi vůbec nebyl jasné proč, ale co. Oba jsou dospělí!
A všichni si užili skvělé Vánoce.

(Silvestr se blíží a v Debilově se samozřejmě taky slaví, a proto si poslední den v roce nesmíte nechat ujít P&M - Silvestrovský speciál! Už se těšíte? ;) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama