PROLOG

11. května 2014 v 10:00 | S.L.M.
Vylezl jsem na střechu. Proč jsem to vůbec dělal? Nebyl jsem tam dlouho, ale stačilo to na to, abych zahlédl blikající světélko. Nejdřív jsem byl plně přesvědčen, že se mi to jen zdálo, ale později jsem zjistil, že to bylo úplně jinak...
Ale zpět do přítomnosti, tenkrát jsem ještě nevěděl, co mě čeká a tak jsem se s nevelkou opatrností vyplížil - i přes zákaz rodičů - ven.


A pak jsem to uviděl: Na chodníku před našim domem se kroutil černý drak. Nejdřív jsem si pomyslel: Cože?
Bylo šero, ale když jsem se podíval blíže, zjistil jsem, že je to vlastně tmavě fialová s tmavě modrými puntíky. Cože? Nevím, co mě to tenkrát popadlo, ale najednou jsem měl nehorázné nutkání skočit z mostu nedaleko od našeho domu. Cože?

"Né!" uslyšel jsem najednou za svými zády. Byl to otec, nevím co chtěl, ale okamžitě jak na mě zavolal, fialový drak s modrými puntíky zmizel... Asi kouzlo osobnosti, matka vždycky říkala, že první, co ji na mém otci zaujalo, byla jeho osobnost a že se v ní skrývalo jakési kouzlo, moc jsem tomu nevěřil, ale protože ani pořádně nevím, co takové kouzlo osobnosti obnáší, jsem plně spokojen s tímhle názorným vysvětlením. Cože? Jakmile jsem na otce pohlédl, zmizel v domě a zůstal po něm na terase jen zářící a blikající kruh. Cože?

Ještě to nemá název, marně jsem se snažila vymyslet něco ve stylu Zkáza, Cesta za smrtí nebo Neznámo :D prostě něco efektivního, ale nemohla jsem na nic přijít -_- všechny tyhle možnosti mě napadly, potom jsem nad nimi chvíli přemýšlela, co by jako bylo nejlepší a nakonec jsem usoudila, že všechno je trapný :D nebo spíš divný :D a ty cože... no, přešla jsem na ně, když jsem tenhle článek psala a přemýšlím, že se budou objevovat docela často :D teda... jak jste si všemli - ve zvláštních situacích :) takže často :D já nevím :DDD ono je to strašně divný, až uvidíte první kapitolu... :DDD až budu vědět, jak se to bude jmenovat, udělám rubriku, ale protože to v nejbližší době nehrozí, zatím to zůstane takhle na volno ;)
Ahoj :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akky Akky | E-mail | Web | 11. května 2014 v 19:58 | Reagovat

Hustý... :DD

2 izuleasasetka izuleasasetka | Web | 11. května 2014 v 20:06 | Reagovat

to je to, kde bude ten kluk co bude mluvit v číslech a NEBUDE se jmenovat Vítek ;) protože nevím, jak se bude jmenovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama