Červenec 2014

Nedobré cítění aneb Jak je snadné sejít z cesty

22. července 2014 v 3:10 | S.L.M.
Ahoj,
tak v tuto chvíli, kdy píšu tuhle větu, nemám nejmenší tušení, jak se článek bude jmenovat, což vy už víte, šťastlivci jedni. A taky, vy šťastlivci, ve 2:17 ráno nekejcháte jak blázni na celej barák a nevaříte se ve vlastním pokoji. Ano, nenávidím svoji alergii a ne, v tomhle článku si nebudu stěžovat na rýmu, ani na to, že se už dvě hodiny snažím usnout, jak jste z názvu (který stále nevím) poznali, ale budu si stěžovat na svou fantazii.

Ano, na svou fantazii. Nemám problém s tím, že bych ji neměla, naopak dostávám pořád nápady (halvně na povídky), které, protože je dostávám při usínání, do rána zapomenu. Vlastně je nedostávám jenom večer, denodenně se mi totiž rojí v mozku další a další nové nápady, což mě začíná tak trochu štvát. Já si vůbec nestěžuju na to, že mám nápady, to je naopak skvélý, ale než dokážu vybrat něco na zrealizování, což dělám většinou v noci, usnu a do rána to zapomenu. Rrr...

Já a moje fantazie jsme na tom totiž úplně opačně, než lidé a elektrická energie. Jo, na první pohled to nemá spolu nic společného, ale když to vezmu z téhle stránky: Lidi potřebujou elektriku pořád a málo (což je důvod, proč nemůžeme bez použití gigantické baterie brát energii z blesku) a já potřebuju jeden obrovský nápor nápadů a krásně znějících slovních spojení v jednu dobu, nejlépe když píšu. Což je problém, protože češtinářské skvosty si ke mě najdou cestu snad jen a jedině v noci.
Což by mělo být teď, ale zákon schválnosti říká, že jestliže já začnu něco vyvíjet v dobu kdy fantazie obvykle zapouští kořeny, samozřejmě přijdou nápady kdy? Ve dne!

A aby toho nebylo málo, dneska večer jsem si z pokoje vyháněla snad největšího komára co jsem zatím viděla a momentálně mi nad postelí lítá můra, protože tam mám světlo.

Boha jeho, mě se poslední dobou dějou tak "úžasný věci"! -_- Navíc mě všechno bolí, venku je neustále vedro jako v tropech a když ne, tak je vedro doma a venku leje jak v deštným pralese (já vím, je to les, ne prales, ale ono to při přirovnání zní líp :D). Všechno mě svédí bůhví proč, nemůžu jít běhat kvůli ALERGII (cesta kudy běhám vede kolem polí) a tomu, že bych se tam asi upekla.

No vidíte, nejdřív jsem slibovala, jak si nebudu stěžovat na nic než na mou neohleduplnou bujarou a věčně špatně načasovanou fantazii, ale zatím se to zvrhlo v prachobyčejný naříkání, páč mě to tak nehorázně všechno sere, až musím každýmu říct jak je mi na nic a zkazit náladu i jemu. To jsem celá já, když se cítím blbě, tak si nepřeju, aby se to zlepšílo, ale aby měli náladu na hovno i ostatní. Já vím, jsem zlá 3:)

Tak, a teď, protože stále každou půlminulu smrkám a stále je tu vedro k nevydržení, se jdu koukat na film, vlastně spoustu filmů, asi tak do sedmi hodin se budu koukat na filmy, protože se mi zcela jistě nepodaří usnout a co jsem dočetla BZRK nemám co číst, což by se nestalo, kdyby mi tuhle v CityParku matka koupila Proroctví. Takže doufám, že jste si nenechali zkazit náladu mou špatnou náladou, ze srdce vám to přeju (abyste si nenechali zkazit náladu), omlouvám se, že jsem se tu strašně strašně dlouho neukázala, informuji vás o mé budoucí cestě do Bulharska (ano, bude další cestovatelský deník, je jistý, že hotel má v hale Wi-fi :3) a loučím se, i když velmi nerada, škoda že se po blogu nedá sdílet ticho :D no nic, mějte se lépe než já do 29. července :)
Ahoj :-* :D

P. S.: Možná nadpis neříká nic o mé samomyslící fantazii, to je díky/kvůli tomu, že to vlastně nakonec nebylo jen o té... jak jí říct slušně? No nenapadá mě žádná ne tak sprostá nadávka na tu zlomyslnou fantazii, takže 'to vlastně nakonec nebylo jen o ni' :D
P. P. S.: No, konečně mám název a myslím, že to zní fylozofičtěji než samotný obsah, čekali jste něco jiného co? A já si tu zatím stěžuju a odbočoju od tématu :D

Praha - výstava Tima Burtona

5. července 2014 v 12:49 | S.L.M.
Ahoj :)
Takže... 27. 6. jsme byli v Praze na výstavě Tima Burtona. Je až neuvěřitelný, co tenhle člověk dokáže vymyslet a jak to dokáže nakreslit.
Smůla je, že tam byl ZÁKAZ FOCENÍ!!! >:( Nééé! No, tak jsem si pár obrázků vypůjčila od strýčka googla, ten nikdy nezklame :)
V první řadě tam byly spousty obrázků, nákresů a obrazů, jako třeba tenhle, který mě dost zaujal. Je svým způsobem trochu zvláštní :D a to druhé, to miluju už jenom kvůli tomu, že je tam Jack z Ukradených Vánoc Tima Burtona :3
Byla tam taky úžasná místnost s loutkami postav z Burtonových filmů, jako třeba mimozemšťan z filmu Mars útočí, nebo umpalumpové z Karlíka a továrny na čokoládu.
A tady je pár kreseb :) hlavně že je tam Jack :3
Hmm... Je to všechno? Jsou tu všechny fotky, které jsem za pomoci pana googla sehnala? JO! :D Jo, je to všechno, možná trochu moc stručné, ale snad nevadí :)
Tak jo, moc se těším na příště a zase někdy ahoj :D