Srpen 2014

Jak to pojmenovat?

30. srpna 2014 v 0:12 | S.L.M.
Po dlooouhé době ahoj :)
omlouvám se, že jsem na vás tak nějak zapomněla, ale nebylo o čem psát, až do středy. Jo, určitě si říkáte, že jsem to teda mohla napsat v pátek, jenže mně to nenapadlo no :D tak to píšu teď. Vlastně to hlavní bude až pozítří (ne zítra, protože to bude mít ségra oslavu narozenin).

Tak teda k tomu, proč jsem se dokopala k tomu se tu zase ukázat. V tu středu jsme byli v Salzburgu a tak trochu jsme nakupovali, ani jsme to všechno nestihli a potom mě pěkně bolely nohy. Věci které jsem si koupila budou vyfocené v neděli, protože momentálně je 23:55 a našim by přišlo divný kdybych si jen tak vyrazila něco fotit :D

Taky nám po cestě zpátky otec vyprávěl zajímavou a vtipnou historku a matka říkala, že je to jako z filmu, tak jsem si řekla, že to sepíšu a bude z toho povídka :) Takže to sepíšu a až to bude tak to bude, což bude asi až ve školním roce, protože než se k tomu dokopu... Jo a taky jsem se teď hodně rozhodla věnovat P&M, takže předpokládám, že do konce prázdnin (nééé!!! :'( proč!?) bude další kapitola, už chybí jen kousek ;) takže na to se můžete těšit a ještě něco?? Jop!

Až budu mít hotovej pokoj (což mělo bejt mimochodem už na konci prázdnin, ale vypadá to, že to bude hotový tak do Vánoc možná ani to ne), tak plánuju natočit amatérský film :D ano, přesně tak :D a proč až budu mít hotovej pokoj?? No, pokusím se to vysvětlit: Z páry na půdu (ze který bude ten pokoj) vede odvětrávání, takže aby mi to tam nefoukalo, jsme tu trubku prodloužili a bude to výzt do takovýho 5X2m výklenku a před ním bude skříň. A aby se tam dalo dostat a případně něco opravit (jsou tam i nějaké další trubky), tam jak je taková ta tyč jak se za ní věšej ramínka, tak tam to nebude mít zadní stěnu, ta skříň, takže se tam bude dát projít skrz moje hadry. Což znamená, že budu mít v pokoji takovou malou Narnii :D doufám že jste mé chabé vysvětlení pochopili a já se asi loučím :)
Takže ahoj :-*

Amboziáda - FOREVER <3

9. srpna 2014 v 9:52 | S.L.M.
Ahoj :)
takže, přemýšlela jsem, jak začít: jestli jít rovnou k věci, nebo vysvětlit, jaktože byl jen jeden článek z Blulharska. A protože odpověď je prostá, tak to řeknu rovnou a už se s tím nebudem zaobírat. Protože se nic nedělo (teda kromě toho, že byla další pool party na který nechyběl ani Tobi, kterej později skočil v hadrech do bazénu, a taky, že bratránek není Tobiash, ale Tobias, což je naprosto úžasný a právě si uvědomuju, že jsem doteď nevěděla, jak se jmenuje můj bratranec :D)

Bulharsko - day 2.

2. srpna 2014 v 14:31 | S. L. M. |  Cestovatelský deník
Ahoj,
tak předem vysvětlím, kam se poděl první den. Neobtěžovala jsem se ho psát, protože to bylo: snídaně, moře (kde jsou obrovský vlny :3), oběd, bazén, večeře, procházka po promenádě, která odděluje hotel a pláž. Je tu pouť, kde prodávají čepice s rovným kšiltem a přívěsky na klíče (většinou s nápisem I
Ale proč jsem se rozhodla dneska napsat článek (no, dneska... ono už je tak dva dny potom, ale internet je zaplacenej jenom na jedno zařízení, který bylo do teď obsazený :D)
Každopádně, tady v tomhle hotelu je ústav pro děti zvaný Mini-klub. Po snídani se tam odvedou a až do tří je klid. No a tihle hašašírové co to tam řídí se rozhodli, že průběžně tak každý čtyřy dny bude taškařice zvaná Mini-disco, což je akce, kde se jde s dětma do místnosti s pódiem a děcka na tom pódiu tancujou na písničky (samozřejmě to jsou tance, který s nima předem nacvičli dospělý, co v Mini-klubu dělaj něco jako chůvu). To by ještě šlo, to je OK, ale potom přišlo něco strašnýho a to další taškařice a ne, tentokrát nemá v názvu Mini. Jmenuje se to Talent show, což - logicky - znamená to, že se malý parchanti, co se nestydí (ne, co něco umí, protože když to není zpěv, tak to většinou neumí - a to tom zpěvu to taky někdy neplatí) jdou namódit do "Animation office" a potom jdou na pódium s nějakým kouskem, což je někdy i vtipný, ale byl tam jeden kluk, kterej mě doopravdy namíchnul.
Tenhle týpek se jmenoval Tobi a doteď jsem na to jméno alergická, což je celkem problém, protože mám bratrance, co se jmenuje Tobiash a: Tobi-ash :D logicky... :D (aha, právě mi došlo, že se můj bratránek jmenuje skoro jako Čtyřka! Yes! :3 :D)
No takže tenhle člověk nečlověk tam naklusal jako první, měl pod trikem balónek (jakože je těhotnej, i když ten balónek měl někde v úrovni žaludku, možná ještě výš) a příšernou paruku, jsem ráda, že jsem zapoměla jak vlastně vypadala. Potom to začalo - začali hrát Happy a jelikož měl v ruce mikrofon, říkala jsem si: "OK, bude zpívat Happy, snad to umí, kdyby ne, tak tam přece neleze."
No potom Pharrel Williams začal zpívat, ale Tobi pořád mlčel, občas vydal zvuk na konci verše, znělo to nějak jako: "Hu!" Nebo: "Da!"
To jsem si řekla: "OK, neumí sloky, to mi taky moc nejde, ale potom začal refrén, a to bylo něco šílenýho, zase konce veršů "Ha hu!" a jinak celou písničku jenom funěl do mikrofonu. Litovala jsem těch "chův" že tam museli tancovat a tlemit se a dělat, jakože se jim to líbí.
Takže takhle zdeformoval celou jednu z mých oblíbených písniček.
Myslela jsem, že po tomhle na jeviště už ani nepáchne, ale on přišel ještě dvakrát a vždycky zpíval X'( Ale naštěstí už neměl balónek pod trikem, protože - což jsem se později dozvěděla od bratra - mu vzápětí praskl, hned jak slezl z pódia.
Podruhý to bylo ještě horší, protože zpíval Gangnam style (bůh ví jak se to píše) a to je písnička, kterou z duše nesnáším. Nakonec přišel s Aj Se Eu Te Pego (čert ví jak se to píše, nebo co tam zpívá), což mi tak nevadí, ale v jeho podání to znělo opět překvapivě naprosto příšerně.
Jasně že tam bylo víc exotů co si třeba mysleli, že umí zpívat, taky tam bylo pár lidí, který uměli zpívat (například... moment, všichni kromě něj a to byli jen moje sestra a bratr, ségra zpívala Skákal pes, takže jí samozřejmě nikdo nerozuměl, ale dostlo se jí obrovského potlesku :D)
Takže to by tak bylo všechno, myslela jsem, tohle bude normální dovolená, ale tohle mou doměnku převrátilo naruby, večer má být nějaká Pool party, tak doufám, že tam nebude, jinak si určitě najde cestu k tomu, aby předvedl více z jeho neexistujícího talentu. Já se loučím, proklínám Tobiho a...
Ahoj :D