Bulharsko - day 2.

2. srpna 2014 v 14:31 | S. L. M. |  Cestovatelský deník
Ahoj,
tak předem vysvětlím, kam se poděl první den. Neobtěžovala jsem se ho psát, protože to bylo: snídaně, moře (kde jsou obrovský vlny :3), oběd, bazén, večeře, procházka po promenádě, která odděluje hotel a pláž. Je tu pouť, kde prodávají čepice s rovným kšiltem a přívěsky na klíče (většinou s nápisem I
Ale proč jsem se rozhodla dneska napsat článek (no, dneska... ono už je tak dva dny potom, ale internet je zaplacenej jenom na jedno zařízení, který bylo do teď obsazený :D)
Každopádně, tady v tomhle hotelu je ústav pro děti zvaný Mini-klub. Po snídani se tam odvedou a až do tří je klid. No a tihle hašašírové co to tam řídí se rozhodli, že průběžně tak každý čtyřy dny bude taškařice zvaná Mini-disco, což je akce, kde se jde s dětma do místnosti s pódiem a děcka na tom pódiu tancujou na písničky (samozřejmě to jsou tance, který s nima předem nacvičli dospělý, co v Mini-klubu dělaj něco jako chůvu). To by ještě šlo, to je OK, ale potom přišlo něco strašnýho a to další taškařice a ne, tentokrát nemá v názvu Mini. Jmenuje se to Talent show, což - logicky - znamená to, že se malý parchanti, co se nestydí (ne, co něco umí, protože když to není zpěv, tak to většinou neumí - a to tom zpěvu to taky někdy neplatí) jdou namódit do "Animation office" a potom jdou na pódium s nějakým kouskem, což je někdy i vtipný, ale byl tam jeden kluk, kterej mě doopravdy namíchnul.
Tenhle týpek se jmenoval Tobi a doteď jsem na to jméno alergická, což je celkem problém, protože mám bratrance, co se jmenuje Tobiash a: Tobi-ash :D logicky... :D (aha, právě mi došlo, že se můj bratránek jmenuje skoro jako Čtyřka! Yes! :3 :D)
No takže tenhle člověk nečlověk tam naklusal jako první, měl pod trikem balónek (jakože je těhotnej, i když ten balónek měl někde v úrovni žaludku, možná ještě výš) a příšernou paruku, jsem ráda, že jsem zapoměla jak vlastně vypadala. Potom to začalo - začali hrát Happy a jelikož měl v ruce mikrofon, říkala jsem si: "OK, bude zpívat Happy, snad to umí, kdyby ne, tak tam přece neleze."
No potom Pharrel Williams začal zpívat, ale Tobi pořád mlčel, občas vydal zvuk na konci verše, znělo to nějak jako: "Hu!" Nebo: "Da!"
To jsem si řekla: "OK, neumí sloky, to mi taky moc nejde, ale potom začal refrén, a to bylo něco šílenýho, zase konce veršů "Ha hu!" a jinak celou písničku jenom funěl do mikrofonu. Litovala jsem těch "chův" že tam museli tancovat a tlemit se a dělat, jakože se jim to líbí.
Takže takhle zdeformoval celou jednu z mých oblíbených písniček.
Myslela jsem, že po tomhle na jeviště už ani nepáchne, ale on přišel ještě dvakrát a vždycky zpíval X'( Ale naštěstí už neměl balónek pod trikem, protože - což jsem se později dozvěděla od bratra - mu vzápětí praskl, hned jak slezl z pódia.
Podruhý to bylo ještě horší, protože zpíval Gangnam style (bůh ví jak se to píše) a to je písnička, kterou z duše nesnáším. Nakonec přišel s Aj Se Eu Te Pego (čert ví jak se to píše, nebo co tam zpívá), což mi tak nevadí, ale v jeho podání to znělo opět překvapivě naprosto příšerně.
Jasně že tam bylo víc exotů co si třeba mysleli, že umí zpívat, taky tam bylo pár lidí, který uměli zpívat (například... moment, všichni kromě něj a to byli jen moje sestra a bratr, ségra zpívala Skákal pes, takže jí samozřejmě nikdo nerozuměl, ale dostlo se jí obrovského potlesku :D)
Takže to by tak bylo všechno, myslela jsem, tohle bude normální dovolená, ale tohle mou doměnku převrátilo naruby, večer má být nějaká Pool party, tak doufám, že tam nebude, jinak si určitě najde cestu k tomu, aby předvedl více z jeho neexistujícího talentu. Já se loučím, proklínám Tobiho a...
Ahoj :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama